Slevy až 40 % | ŠPERK ZDARMA při nákupu nad 1850 Kč

O nás

MAJYA JEWELRY s. r. o., firma, která se specializuje na online prodej šperků, zejména stříbrných, prostřednictvím našeho internetového obchodu www.majya.cz. Rádi bychom vám představili náš příběh a vysvětlili, proč jsme se stali jedničkou v oblasti šperků.

Pohlížíme na svět šperků zcela novýma očima. Chceme Vám nabídnout něco jiného, než je běžné na trhu - chceme vytvořit jedinečný zážitek pro naše zákazníky při nakupování šperků. Pečujeme o zákazníky nejen při nákupu, ale zajišťujeme dokonalý servis po nákupu. Výměna zboží, např. při špatně zvolené velikosti prstenu, je u nás velmi snadná a neskutečně rychlá. A máte na to celých 66 dní od zakoupení.  

Spokojený a vracející se zákazník je náš prioritní cíl. To není jen slogan, ale zásadní princip, který nás vede v našem podnikání. Věříme, že spokojený zákazník je nejen základem našeho úspěchu, ale také nejlepším ambasadorem naší značky MAJYA. Přečtěte si naše hodnocení obchodu, které napsali naši spokojeni zákazníci.

Důraz klademe na kvalitu našich produktů, ale také na kvalitu služeb. Snažíme se být vstřícní, flexibilní a vyřešit všechny dotazy a problémy našich zákazníků co nejrychleji a nejefektivněji.

Naši zákazníci oceňují naši snahu a vracejí se k nám. Svědčí o tom nejen četné opakované nákupy, ale také množství kladných recenzí, které nám naši spokojení zákazníci zanechávají. Tyto pozitivní ohlasy jsou pro nás velkou motivací a potvrzením, že jdeme správným směrem.

Spokojenost každého jednotlivého zákazníka je pro nás prioritou. Každý zákazník je pro nás důležitý a snažíme se vyjít vstříc jeho potřebám a přání. Proto se neustále snažíme zlepšovat a přizpůsobovat naše služby.

Chceme, aby se naši zákazníci měli důvěru v naše produkty a služby. Proto je pro nás spokojený a vracející se zákazník náš prioritní cíl.

K dispozici je Vám náš tým

Broněk, CEO
Ve volném čase se věnuji rád své malé dceři a rodině. Kromě toho jsem sportovec, který běhá a jezdí na kole. Věřím, že i přes náročný pracovní život je důležité najít si čas na sport a udržovat fyzickou kondici.

bronislav_hlavac_foto

Žanet, Back Office
Jsem nadšenou rekreační sportovkyní. V mém životě mě charakterizuje kombinace pracovitosti, sportovní vášně a obětavosti.  Kromě toho jsem zodpovědnou maminkou a pozornou manželkou.

Žaneta

Katka, Customer Service/Social Media Manager
Jsem energický a kreativní člověk. Ráda vytvářím a buduji nové věci, ať už v práci nebo doma. Vše dělám na plno. Miluji přírodu a hory. Čas s rodinou je pro mě nejvzácnější.

Katka

Víťa, Graphic Designer
Jsem empatický a nejvíce mě baví vytvářet grafické návrhy. Zároveň jsem i sportovec. Rád běhám a do každého mého dne patří procházky.

Víťa

Pavla, Graphic Designer
Jsem kreativní člověk. Mezi mou oblíbenou činnost patří malování ruční práce a relax u moře. Jsem komunikativní a se smyslem pro spravedlnost, otevřena novým zážitkům.

pavla

Marťa, Production Operator
Jsem přátelská, veselá a občas i někdy tvrdohlavá. Nejvíce času věnuji svým dětem. Jinak chodím ráda na procházky do přírody a poznávám nové místa.

Martina

 

Naše srdce bijí pro každého, kdo hledá ten správný dárek pro své blízké, nebo si chce udělat radost nákupem něčeho opravdu hezkého. Ať už jste žena toužící po nádherném doplňku k oblíbenému outfitu, muž, který hledá zásnubní prstýnek pro svou vyvolenou, nebo někdo, kdo chce udělat radost svému příteli či přítelkyni, jste u nás na správném místě.

 

Co nás ale odlišuje od ostatních? Na prvním místě je to naše závazek ke spokojenosti zákazníků. Uvědomujeme si, že každý z nákupních zážitků je jedinečný, tak jako je jedinečný každý zákazník. Proto se snažíme nabízet širokou škálu šperků pro každou příležitost a vkus. Naše kolekce jsou navržené tak, aby odrážely nejnovější módní trendy, ale zároveň byly nadčasové a elegantní.

Kromě toho klade firma MAJYA JEWELRY velký důraz na kvalitu materiálů a řemeslné zpracování. Všechny naše šperky jsou vyrobeny ze stříbra nebo jiných vysoce kvalitních materiálů, které jsou hypoalergenní a odolné. Dbáme na to, aby každý kousek byl pečlivě zpracován do posledního detailu.

Velkou hodnotu přidávají i naše služby. Snažíme se o rychlé dodání objednaných produktů, nabízíme bezpečné platební metody a s našimi zákazníky komunikujeme v přátelském tónu. Pokud si nejste jisti, jaký šperk si vybrat, naši odborníci jsou vám k dispozici s radou a doporučením.

V MAJYA JEWELRY nabízíme nejen šperky, ale celkový zážitek. Chceme, aby nákup u nás přinesl radost a štěstí do vašeho života. Přidejte se k naší komunitě spokojených zákazníků a objevte svůj nový oblíbený šperk právě u nás