Slevy až 40 % | ŠPERK ZDARMA při nákupu nad 1850 Kč

VIP program MAJYA Bonus +

Myslíte si, že registrace na další webové stránce je zbytečná? Přemýšlejte znovu! Stačí vám pár minut a získáte otevřené dveře do světa plného výhod a odměn. Nebudeme vás otravovat nesmysly. Místo toho vás budeme informovat o průběhu vašich objednávek, poskytneme vám přehled o jejich historii a už nikdy více nebudete muset vyplňovat své údaje znovu a znovu. A to je teprve začátek!

Vítejte v programu MAJYA BONUS+, kde každý váš nákup znamená výhru. Ano, opravdu. Za každou korunu, kterou u nás utratíte, získáte body, které můžete vyměnit za další úžasné šperky. A to není vše! Jako registrovaný zákazník dostanete přednostní přístup k našim exkluzivním slevám.

Tak proč na to ještě čekat? Připojte se k nám a vychutnejte si všechny tyto výhody, které jsou na dosah vaší ruky. Zaregistrujte se ještě dnes a začněte sbírat své bonusy!

 

  • Jak se připojíte k programu MAJYA BONUS+?

Stačí se jednoduše zaregistrovat na Majya.cz a automaticky se stanete členem našeho bezplatného programu MAJYA BONUS+. Jestliže jste se již v minulosti registrovali, jste automaticky zařazeni do tohoto programu a můžete začít sbírat bonusové body. Pokud ještě nemáte svůj účet, neváhejte a zaregistrujte se nyní.

 

  • Jak si mohu získat bonusové body?

Nabízíme vám jednoduchý způsob, jak získat bonusové body. Za každou zaplacenou objednávku se vám na účet připíší bonusové body. Jakmile nasbíráte dostatek bodů, můžete je uplatnit při vašem dalším nákupu a ušetřit tak peníze. Čím více nakoupíte, tím větší slevy můžete získat. Mějte na paměti, že body se přičítají až po úplném uhrazení objednávky, nikoli hned po nákupu. Pokud zrušíte objednávku nebo vrátíte zboží, body se vám odečítají stejným způsobem, jakým byly přičteny. Pro každých 20 CZK utracených dostanete 1 bod.

 

  • Jak jinak mohu získat bonusové body?

Samozřejmě, je tu více cest. Za registraci vám například přidáme 20 bodů. A pokud se přihlásíte k odběru našich novinek, obdržíte dalších 20 bodů jako dárek.

 

  • Jak mohu využít své bonusové body?

Vaše nasbírané body lze využít jako slevy. Po přihlášení k vašemu zákaznickému účtu můžete sledovat stav svých bodů. V nákupním košíku uvidíte, kolik bodů máte k dispozici a můžete se rozhodnout, zda je chcete uplatnit. Při uplatnění platí pravidlo: 1 bod = sleva 1 Kč.

 

  • Jak to funguje s kombinací bonusových bodů a slevových kupónů?

Při jedné objednávce nelze uplatnit jak body, tak slevový kupón. Pokud se rozhodnete využít slevový kupón, nebudete moci získat slevu použitím bodů a naopak. Mějte na paměti, že uplatnění slevového kupónu ovlivní celkovou částku objednávky a tím i počet bodů, které získáte.

 

  • Jak zjistím, kolik mám bodů?

Vždy můžete zkontrolovat počet svých bonusových bodů v sekci pro klienty. Po přihlášení do svého účtu uvidíte, kolik bodů jste získali na základě svých nákupů. Upozorňujeme, že počet vašich bodů se přičte až po úplném zaplacení objednávky. Jakmile využijete své body, jejich počet se okamžitě odečte z vašeho bonusového účtu.

 

  • Co se stane s body, pokud vrátím produkt, který jsem zakoupil bez využití bonusových bodů?

Pokud se rozhodnete vrátit zakoupený produkt, automaticky vrátíte i získané bonusové body. Vaše bodová bilance se pak přepočítá zpět na stav před daným nákupem.

 

  • Jak dlouho jsou mé body platné?

Vaše bonusové body mají neomezenou platnost.

 

  • Další informace

Pokud reklamujete objednávku nebo od ní odstoupíte a upřednostníte refundaci, obdržíte zpět pouze částku, kterou jste skutečně zaplatili. Body, které jste při nákupu využili, se vám vrátí zpět na váš účet.

Prosím, mějte na paměti, že bonusové body nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu mohou sankce zahrnovat zákaz účasti na tomto programu. Při výměně zboží nemůžete bonusové body použít!