15 % SLEVA na prsteny s kódem PRSTEN15

Charitativní běh pro dobrou věc

MAJYA JEWELRY se nezavázala pouze k výrobě a prodeji kvalitních šperků, ale také k podpoře charitativních akcí. Firma přispívá na akce a také se aktivně podílí na jejich organizaci a propagaci. Jesteśmy Wyjątkowi - štafetový běh na 24 hodin je jednou z těch charitativních akcí, kterou podporujeme. Akci pořádá Kietrzańskie Stowarzyszenie Kulturalno - Sportowe GRYF a muž s VELKÝM srdce pan Andrzej Wójtowicz

Charitativní akce je určena k podpoře lidí s různými zdravotními problémy. Jeden z hlavních prvků této akce je 24-hodinový štafetový běh, při kterém se účastníci snaží uběhnout co nejvíce kilometrů, zatímco získávají finanční prostředky pro charitativní účely. Tato akce byla založena s cílem pomoci těm, kteří to nejvíce potřebují, a zároveň povzbudit lidi, aby se zapojili do fyzické aktivity a podporovali zdravý životní styl.

Podpora akce Jesteśmy Wyjątkowi - štafetový běh na 24 hodin, byla ze strany MAJYA JEWELRY formou finančního daru ve výši zł 1000. Firma přispěla touto částkou na podporou léčby a rehabilitace dětí ze společenství Jesteśmy Wyjątkowi. Jako bonus přispěl náš CEO Bronislav Hlaváč částkou zł 250 za každého běžce, který uběhne za 24 hodin více jako 50 km. Našli se čtyři vytrvalci, tedy zł 1000. Celkem jsme na léčbu a rehabilitaci přispěli částkou zł 2000.

Podpora, kterou MAJYA JEWELRY vkládá do této charitativní akce, má přímý dopad na léčbu a rehabilitaci dětí. Je to cesta, kterou firma prokazuje své závazky vůči společnosti, a je to také způsob, jak motivovat a inspirovat ostatní k podobnému zapojení. Svět je zase o malinký kousek krásnější ;-)