LETNÍ SLEVY 33% na vybrané stříbrné šperky

Oslavme Den dětí! Nápady, jak tento svátek oslavit

Den dětí je svátek, který se slaví po celém světě. Je to den, kdy se zaměřujeme na naše nejmenší, na jejich radost, smích a bezstarostnost. Je to příležitost, jak dětem ukázat, jak moc pro nás znamenají a jak je máme rádi. Tento svátek má dlouhou tradici a je uznáván jako oficiální den věnovaný dětem.

 

Proč slavit Den dětí?

Děti jsou naše budoucnost a zaslouží si naši lásku, pozornost a péči. Den dětí je skvělou příležitostí, jak jim to dát najevo a strávit s nimi kvalitní čas. Je to den, kdy se můžeme oprostit od každodenních starostí a naplno se věnovat radostem našich dětí. Udělejme z tohoto dne nezapomenutelný zážitek plný smíchu, her a zábavy.

Tipy, jak strávit Den dětí

 • 1. Společné jídlo - ať už se rozhodnete pro slavnostní oběd, večeři nebo piknik v parku, společné jídlo je skvělým způsobem, jak strávit čas s rodinou.

 • 2. Výlet do ZOO nebo Dinoparku - děti milují zvířata a dinosaury. Výlet do ZOO nebo Dinoparku bude pro ně nezapomenutelným zážitkem.

 • 3. Hry a soutěže - uspořádejte pro děti zábavné hry a soutěže. Můžete si zahrát na schovávanou, uspořádat závody nebo se pustit do tvořivých aktivit.

 • 4. Společenské hry - zahrajte si s dětmi jejich oblíbené společenské hry. Je to skvělý způsob, jak se pobavit a zároveň trávit čas společně.

Tipy na dárky ke Dni dětí

Pokud chcete svým dětem udělat radost i nějakým dárkem, máme pro vás pár tipů:

  • 1. Hračky - vyberte hračku, která odpovídá věku a zájmům vašeho dítěte. Ať už je to panenka, autíčko nebo stavebnice, důležité je, aby dárek dětem udělal radost.

  • 2. Knihy - knihy jsou skvělým dárkem, který rozvíjí dětskou fantazii a podporuje lásku ke čtení.

  • 3. Sportovní vybavení - pokud vaše dítě rádo sportuje, nové sportovní vybavení ho jistě potěší.

  • 4. Stříbrné šperky MAJYA - překvapte děti stříbrným šperkem od MAJYA. Náušnice, přívěsky nebo náramky ve tvaru zvířátek, srdíček nebo kvítků udělají každé holčičce radost.
 

 

Milí rodiče, nenechte si letos Den dětí ujít. Udělejte si čas na své ratolesti a užijte si tento výjimečný den naplno. Vždyť úsměv a radost v dětských očích jsou tím nejcennějším darem. Ať je letošní oslava Dne dětí plná nezapomenutelných zážitků, rodinné pohody a hlavně dětského smíchu. Všechno nejlepší ke Dni dětí!

S láskou 

 • MAJYA