LETNÍ SLEVY 33% na vybrané stříbrné šperky

Sbírali jsme marketingové vědomosti na MARKETINGON

Nedávno jsme se zúčastnili konference MARKETINGON. Cílem této účasti bylo sbírat nové marketingové poznatky a strategie, které by nám pomohly zlepšit naše služby v oblastí prodeje stříbrných prstenů, náušnic a dalších šperků.

Konference se zúčastnila řada inspirativních řečníků, kteří se podělili o své názory a zkušenosti. Například Karolína Kachyňová, specialistka na obsahový marketing na sociálních sítích, nám nabídla zajímavé tipy, jak zefektivnit prodej našich stříbrných šperků přes sociální sítě. Vojtěch Prokeš, ředitel výzkumu a spoluzakladatel Behavio Labs, nám zase nastínil, jakým způsobem využít behaviorální vědu při výzkumu trhu a jak tato data využít pro náš růst.

Jana Bártíková, zakladatelka LinkedIn Akademie, zdůraznila význam této sociální sítě pro budování značky MAJYA a generování zákazníků. A Tomáš Bártek z Lentiamo se s námi podělil o své zkušenosti s expanzí na zahraniční trhy a optimalizací marketingu.

Díky těmto expertům jsme se naučili mnoho nových strategií a technik, které hodláme využít v našem marketingovém přístupu. Například plánujeme využít nápady z obsahového marketingu na sociálních sítích pro prodej našich stříbrných náušnic, stříbrných prstenů a řetízků na www.majya.cz.

Z konference jsme si odnesli především to, že je nezbytné neustále se učit a zlepšovat. A to je právě to, co nás na MARKETINGON tak zaujalo - možnost získat nové poznatky, nápady a inspiraci nejen pro naše podnikání, ale i pro zákazníky e-shopu www.majya.cz. Proto se těšíme na další takové akce, kde budeme moci nasbírat další cenné informace pro prodej našich stříbrných šperků.

Více informací o našich zážitcích a poznatcích z konference MARKETINGON naleznete na našem webu www.majya.cz. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo se chcete dozvědět více o našich stříbrných špercích, neváhejte nás kontaktovat.